Aktualności

« Wróć do listy aktualności

Konkurs dla Afiliantów w programie Gold Finance

Wstęp

Od 1 marca zmienia się wynagrodzenie w programie Gold Finance. Gold Finance to nowoczesna i niezwykle dynamicznie rozwijająca się firma doradztwa finansowego w Polsce. Jako nasz partner otrzymasz 25,00 zł za każdy poprawnie wypełniony formularz kontaktu Klienta, z którym uda nam się skontaktować (wnioski dotyczące kredytów) i 29,00 za formularz związany z inwestycjami. Prowizja za poprawnie wypełniony formularz wniosku dotyczącego leasingu zostaje bez zmian w kwocie  8,20 zł.
 
Jednocześnie przypominamy, że Gold Finance organizuje konkurs przeznaczony dla najaktywniejszych partnerów współpracujących z Afilo. Dla najlepszych rozdamy atrakcyjne nagrody. Konkurs trwa od 1 lutego 2008 do 30 kwietnia 2008.
W celu zgłoszenia się do konkursu należy wysłać e-mail na adres mailto:konkurs_gold@afilo.pl

Nagrody w konkursie

1 nagroda główna – laptop IBM N200 CM1,73/512/15,4/120/DVDRW/B/W/F/DOS TY2BGPB (lenovo) o wartości 1750 zł

2. nagrody dodatkowe - 5 cyfrowych aparatów fotograficznych HP Photosmart M447 o wartości 250 zł

Zasady konkursu

Nagrodę główną otrzymuje ten partner, który w okresie trwania konkursu wygeneruje największą liczbę leadów, z którymi uda się skontaktować Gold Finance.

Nagrody dodatkowe w postaci aparatów cyfrowych otrzymają kolejni partnerzy, którzy wygenerowali największą liczbę leadów, z którymi udało się skontaktować Gold Finance.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Gold Finance – kim jesteśmy?

Doradzamy naszym Klientom indywidualnym przy wybieraniu najlepszego dla nich kredytu, leasingu a także jak inwestować ich pieniądze. Pomagamy w wyborze odpowiedniego produktu finansowego oraz sfinalizować wszelkie formalności. W swojej ofercie posiadamy produkty finansowe wielu najbardziej liczących się instytucji finansowych w Polsce.

Gold Finance – nasza oferta

kredyty mieszkaniowe

kredyty refinansowe (zamiana kredytu mieszkaniowego na tańszy)

kredyty konsolidacyjne (zamiana kilku kredytów na jeden tańszy)

kredyty gotówkowe

lokaty strukturyzowane

plany systematycznego oszczędzania

leasing samochodowy

leasing maszyn i urządzeń (sprzęt ciężki i maszyny rolnicze)

Gold Finance – jak pracujemy?

Klient wysyła do nas formularz kontaktowy, który trafia do naszego systemu i od razu jest kierowany do call center. W ciągu 24 godzin call center oddzwania na podany w formularzu numer telefonu i umawia Klienta na spotkanie w jednym z naszych oddziałów. Nasz profesjonalny doradca pomaga Klientowi wybrać najlepszy dla niego produkt i pomaga w finalizacji umowy.

To co ważne, to że dla naszych Klientów nasze usługi są bezpłatne!

Gold Finance – zarabiaj z nami?

Wystarczy pobrać kody z jedną z naszych kreacji i umieścić w swoim serwisie. Rekomendujemy tak dobrać kreacje (wybrać produkt : kredyt, leasing, oszczędzanie dla dziecka, systematyczne oszczędzanie, fundusze inwestycyjne), aby jak najlepiej odpowiadały osobom, które odwiedzają Waszą witrynę. Jako nasz partner otrzymasz 25,00 zł za każdy poprawnie wypełniony formularz kontaktu Klienta, z którym uda nam się skontaktować (wnioski dotyczące kredytów) i 29,00 za formularz związany z inwestycjami. Prowizja za poprawnie wypełniony formularz wniosku dotyczącego leasingu zostaje bez zmian w kwocie  8,20 zł. Jedyne co musisz zrobić to wysłać swoje zgłoszenie do programu afiliacyjnego Gold Finance oraz czekać na akceptację. Akceptacja powinna nastąpić w ciągu 48 godzin.

Gold Finance –  kilka powodów dla których  współpracuje z nami już teraz tak wiele witryn i portali!
- Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej.

- Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie dla naszych partnerów

- Nasi doradcy są wysokiej klasy specjalistami w finansach

- Posiadamy oddziały w wielu miastach Polski a także sieć mobilnych doradców finansowych, więc z klientami umawiamy się według ich oczekiwań.

- W naszej ofercie posiadamy produkty ponad 50 instytucji finansowych, co oznacza, że jesteśmy bardzo elastyczni i klienci wybierają nas chętniej niż oferty pojedynczych instytucji finansowych

- Nasze kreacje reklamowe często są wymieniane, co jest odpowiedzią na oczekiwania naszych klientów. Zawsze dostępny jest szeroki wybór kreacji do wszystkich naszych produktów, co zwiększa efektywność naszych działań.

 Gold Finance –zarabiaj na wyszukiwarkach i linkach tekstowych

Jeśli chcesz reklamować Gold Finance w wyszukiwarkach PPC, to zapoznaj się z polityką słów kluczowych i ograniczeniami z tym związanymi. Zgłoś to do Afilo i otrzymasz dostęp do raportów, które pozwolą ci na optymalizację twoich działań i połączenie wniosków ze słowami i frazami które zostały wpisane przez użytkowników do wyszukiwarki.

Czyste linkowanie

Dzięki oprogramowaniu Afilo, jako pierwsza firma w Polsce, udostępniamy możliwość czystego linkowania z linków tekstowych. W dostępnych kreacjach znajdują się linki tekstowe, które wystarczy wstawić w treść strony. Ważne, aby linki wstawić bezpośrednio w stronę lub z poziomu systemu CMS, który nie wyświetla tego z wykorzystaniem javascript. Kliknięcia i leady z linków tekstowych do strony reklamowanej będą zliczane z wykorzystaniem specjalnego skryptu znajdującego się na stronie reklamowanej. Czyste linkowanie pomaga w pozycjonowaniu strony reklamowanej w naturalnych wynikach wyszukiwania. To co ważne dla partnera, to fakt, że wystarczy jedno kliknięcie użytkownika w taki link, aby można było przypisać wypełnienie formularza kontaktowego dla partnera w przypadku, gdy użytkownik wejdzie na serwis z wyników wyszukiwania. Na liście naszych kreacji szukaj linków tekstowych, które pasują do Twojej strony.

button_dolacz-do-nas.jpg

» Archiwum aktualności

2007-2021 © Afilo Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone