Aktualności

« Wróć do listy aktualności

Kampania Skycash

Zasady programu

Wydawco! Afilo daje Ci teraz możliwość promocji nowej usługi łączącej Internet z usługami mobilnymi – SKYCASH! System SkyCash to nowoczesna uniwersalna platforma płatności przez telefon komórkowy niezależny od operatorów telekomunikacyjnych! Prosta rejestracja na www, instalacja systemu w telefonie komórkowym oraz logowanie w komórce! Te trzy kroki pozwolą Twoim użytkownikom na korzystanie z płatności przez aparat telefoniczny! Specjalnie stworzony na potrzeby kampanii Landing Page oraz kreacje wyjaśniające proces rejestracji pozwolą na zwiększeni wyników kampanii! Walidacja wyników odbywa się co 48 godzin! Każdy wydawca, który wygeneruje potwierdzoną ilość rejestracji większą niż 100 otrzyma stawkę wyższą od wyjściowej o 15%!
Zapraszamy do współpracy!

Strona docelowa
http://placeprzezkomorke.pl

Model rozliczeniowy
CPL

Warunki wynagradzania Wydawcy
Każdy wydawca, otrzyma prowizję za użytkownika, który poprawnie dokona rejestracji w systemie SKYCASH wraz z ponownym logowaniem się w komórce. Wolumen leadów będzie walidowany.

Czas emisji reklam
Program zachowuje ważność od 1 grudnia do 31 grudnia 2010 roku. Wydawcom generującym najlepsze wyniki zostaną przedstawione specjalne warunku współpracy na rok 2011.

Kampania skierowana do witryn z kategorii:
Wszystkich kategorii.

Specjalna oferta!!!
Wydawcy chętni do wdrożenia systemu płatności mobilnych SKYCASH proszeni są o kontakt pod adresem: marta.machnikowska@afilo.pl

Klient zastrzega sobie prawo do ostatecznej akceptacji witryn.

» Archiwum aktualności

2007-2021 © Afilo Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone