Aktualności

« Wróć do listy aktualności

Kampania eBroker - niebieska

Zasady programu
Sieć Afilo proponuje Afiliantowi (Wydawcy) możliwość promocji serwisu Broker.pl eBroker.pl to porównywarka banków i broker finansowy - pozwala wybrać najlepszą ofertę przez Internet.

eBroker.pl i jego serwisy partnerskie oferują porównanie 30 banków - i najwyższy poziom konwersji, w porównaniu do reklamy jednej instytucji finansowej. Usługi eBroker.pl są bezpłatne, a pozwalają klientom zaoszczędzić średnio 10 tys. zł rocznie. eBroker pl umożliwia wybór najtańszego kredytu czy ubezpieczenia, porównując ceny ze wszystkimi ukrytymi opłatami i haczykami reklamowymi.

Kreacje reklamowe charakteryzują się wysokim CTR i zawierają rzeczywiste porównanie banków, co cieszy się dużą popularnością (i wysoką konwersją)

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w programie

Strona docelowa
http://ebroker.pl/afilo.html

Model rozliczeniowy
CPL

Warunki wynagradzania Wydawcy
Wydawca otrzyma wynagrodzenie za każdy formularz klienta, który jest rzeczywiście zainteresowany kredytem, i z którym uda nam się skontaktować.

Wszystkie formularze są weryfikowane przez callcenter, czy klient jest rzeczywiście zainteresowany (teraz bądź w przyszłości) promowanym produktem.

Każdy przypadek nadużycia - np. przesyłania danych klientów niezainteresowanych produktem - jest raportowany w ciągu 15 minut, w przypadku powtarzających się nadużyć uczestnictwo w programie może być zawieszone.

Czas emisji reklam
Kampania trwa od 27.07.10 do odwołania (lub do wyczerpania zakładanej puli akcji)

Kampania skierowana do witryn z kategorii
Wszystkich kategorii.

Klient zastrzega sobie prawo do ostatecznej akceptacji witryn.

» Archiwum aktualności

2007-2021 © Afilo Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone