Aktualności

« Wróć do listy aktualności

Ubezpieczenia Online - ZMIEŃ OFE

Zasady programu
Sieć Afilo proponuje Wydawcy (Afiliantowi) przyłączenie się do kampanii Ubezpieczenia Online ZMIEŃ OFE.

Portal www.ubezpieczeniaonline.pl to jedno z pierwszych w Polsce, kompleksowych rozwiązań przygotowanych do sprzedaży ubezpieczeń przez Internet.Jako niezależny multiagent serwis koncentruje się na zapewnieniu pełnej przejrzystości prezentowanych informacji i ofert, na pokazaniu różnic i istotnych zapisów wynikających z warunków ubezpieczenia oraz ich konsekwencji dla zapewnienia właściwego poziomu ochrony. Celem portalu jest przekazanie klientowi wszystkich informacji niezbędnych do dokonania przez niego ostatecznego wyboru najwłaściwszego rozwiązania.

Zapraszamy do wzięcia udziału w programie Ubezpieczenia Online ZMIEŃ OFE, którego celem jest zebranie poprawnie wypełnionych deklaracji zmiany OFE - potwierdzonych przez klienta.

Reklamodawca zastrzega sobie możliwość weryfikacji witryn. Zabroniony jest zakup reklam na słowa kluczowe związane z marką Reklamodawcy. Zabronione są wszelkie formy odmian, mutacje, błędy w pisowni, kojarzące się z marką Reklamodawcy. Treści z witryny Reklamodawcy mogą być kopiowane lub używane w kreacjach boksów sponsorowanych. Powyższe zasady obowiązują w wyszukiwarkach Google.pl, Onet.pl, Netsprint.pl oraz serwisów partnerskich wymienionych dostawców (dotyczy to AdWords, AdSense, OnetBoksy, AdKontekst, innych)

Zapraszamy do udziału w programie!

Strona docelowa
https://www.ubezpieczeniaonline.pl/ofe/lp2/?p=1007&k=3

Model rozliczeniowy
CPL

Warunki wynagradzania Wydawcy
Wydawca otrzyma prowizję za każdy poprawnie wypełniony formularz

Czas emisji reklam
Kampania trwa od 01.06.10 do odwołania (lub do wyczerpania zakładanej puli lead)

Kampania skierowana do witryn z kategorii
Wszystkie kategorie.


Klient zastrzega sobie prawo do ostatecznej akceptacji witryn.

» Archiwum aktualności

2007-2021 © Afilo Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone