Aktualności

« Wróć do listy aktualności

KAMPANIA CHARYTATYWNA - PomagamOli

Drodzy Afilianci!
Zapraszamy Was do udziału w charytatywnej kampanii „PomagamOli”. Każdy, kto zgodzi się emitować na swojej stronie reklamę całkowicie za darmo, może pomóc 8-letniej dziewczynce, która od kwietnia 2009 roku choruje na białaczkę szpikową. Ola była leczona chemioterapią. Pomiędzy blokami chemii nastąpiły powikłania. Dziewczynka miała także naświetlania mózgu przy Wawelskiej w Warszawie. Niestety ten rodzaj leczenia poraził nerwy dziewczynki, w wyniku czego Ola straciła wzrok. Ale to nie wszystko. W Wigilię zaczęły drżeć jej ręce, nogi i głowa. Niestety stan Oli ciągle się pogarsza, a lekarze rozkładają ręce wobec powikłań. Ola mimo tego, co ją spotkało jest bardzo dzielna, ale jest tylko dzieckiem przerażonym całą sytuacją- nie tylko bólem i walką z chorobą, ale także utratą wzroku i co za tym idzie utratą samodzielności w codziennych czynnościach.

Teraz Ola większość czasu spędza w domu i potrzebuje stałej fachowej opieki: psychologa, który doda jej chęci do życia, rehabilitanta i masaży, które pozwolą chociaż trochę uśmierzyć ból stawów. Ola utraciła szybko swoje dzieciństwo – nie ma kontaktu z rówieśnikami, nie może czytać, pisać, oglądać bajek, rysować.

Fundacja Spełnionych Marzeń objęła Olę swoim patronatem. Zbiera na jej rzecz fundusze aby zapewnić całodobową, profesjonalną opiekę, rehabilitację oraz konsultacje psychologa. Trwają też ekspertyzy lekarskie, na podstawie których podjęte zostaną decyzje o dalszym leczeniu w Polsce lub za granicą.

Każdy, kto ofiaruje nawet najmniejszy datek, pomoże Oli przetrwać godnie ten najtrudniejszy czas w jej życiu.
Szczegóły na stronie www.pomagamyoli.pl

Jeśli los Oli nie jest Ci obojętny, weź udział w tej charytatywnej kampanii!!!

Strona docelowa
http://www.pomagamyoli.pl

Model rozliczeniowy
CPC

Czas emisji reklam
Kampania trwa od 12.01.2010 do 31.01.2010

» Archiwum aktualności

2007-2021 © Afilo Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone