Aktualności

« Wróć do listy aktualności

Kampania Paczkomaty

Zasady programu
Sieć Afilo proponuje Afiliantowi (Wydawcy) możliwość promocji usługi firmy InPost, która jest największym prywatnym operatorem pocztowym. Działa już w ponad 200 miastach, poprzez sieć 800 punktów obsługi klienta. Ceny w InPost są atrakcyjne, bo niższe nawet o 70% niż u konkurencji.

InPost przygotował dla swoich Klientów nowoczesną usługę - Paczkomaty. Jest to system skrytek pocztowych, które są podobne w obsłudze do bankomatów. Adresat może odebrać przesyłkę o dowolnej porze, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Pewnie każdemu zdarzyło się, że paczka, którą wysyłał odpowiednio wcześniej zjawiała się u odbiorcy o wiele za późno. Często także przesyłki nadawane są w ostatniej chwili, przez co dostarczane są długo po terminie. W ''gorącym'' okresie przedświątecznym każdy jest jeszcze bardziej narażony na takie sytuacje. Dlatego, aby nie mieć takich problemów wystarczy skorzystać z usługi Paczkomaty, która gwarantuje, że przesyłka dotrze do adresata szybko i na czas, także w okresie przedświątecznym. Dodatkowym atutem usługi są niskie ceny, bo paczkę można wysłać już od 6,99 zł. Paczkomaty to również wygoda zarówno dla nadawcy jak odbiorcy, którzy nie muszą już się denerwować i stać w długich kolejkach na poczcie.

Aby skorzystać z usługi Paczkomaty wystarczy wypełnić krótki i prosty formularz na stronie docelowej. Jesteśmy pewni, że atrakcyjne ceny, okres przedświąteczny i łatwy formularz rejestracyjny będą sprzyjać pozyskiwaniu zgłoszeń do programu, a co za tym idzie uzyskaniu wysokiego współczynnika CTR.

Strona docelowa
http://paczkomaty.pl/lp/6D696B6F6C616A,6131A04

Model rozliczeniowy
CPL

Warunki wynagradzania Wydawcy
Wydawca otrzyma prowizję za każdy wypełniony formularz kontaktowy.

Czas emisji reklam
Kampania trwa od 15.12.09 do odwołania

» Archiwum aktualności

2007-2021 © Afilo Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone