Aktualności

« Wróć do listy aktualności

AdVideo – nowy format reklamowy w Afilo !

AdVideo czyli spoty filmowe lub dłuższe prezentacje flashowe to nowość w ofercie Afilo i jednocześnie pierwsza taka oferta wśród polskich sieci afiliacyjnych. Reklama rozliczana jest w modelu Pay Per Play i Cost Per Click, ale co istotne, reklamodawca zapłaci za reklamę dopiero wtedy, gdy internauta obejrzy określony fragment spotu, np. 15, 20 lub 90 sekund. Daje to reklamodawcy gwarancję, że zapłaci tylko za obejrzane spoty. W przypadku reklam video jest to bardzo istotne.

Żadna polska sieć afiliacyjna poza nami nie ma w swojej ofercie reklamy video rozliczanej za efekt. Zanim wprowadziliśmy AdVideo do oferty, bardzo dokładnie testowaliśmy ten format. Przeprowadziliśmy kilka testowych kampanii dla naszych Klientów, których efektywność okazała się wysoka. Fakt ten spowodował, iż rozszerzyliśmy ofertę Afilo o kolejny produkt. 
Istotnym argumentem za wykorzystaniem AdVideo w mediaplanach jest fakt, że film Reklamodawcy uruchamia się dopiero na żądanie użytkownika (dopiero po naciśnięciu przycisku Play). Daje to gwarancję, że film zostanie obejrzany jedynie przez osoby, które są nim faktycznie zainteresowane
- mówi Paweł Sypczuk, dyrektor generalny sieci Afilo.

Reklama video jest szczególnie skuteczna w przypadku kampanii wizerunkowych, ale może również pełnić funkcję wspomagającą przy akcjach sprzedażowych. AdVideo dobrze sprawdza się w przypadku branży motoryzacyjnej, odzieżowej, FMCG oraz finansowej.

AdVideo powstało w ramach współpracy z Agencją Społem. 

» Archiwum aktualności

2007-2021 © Afilo Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone