Aktualności

« Wróć do listy aktualności

Kampania Euro-tax

Zasady programu:
EuroTax to największa w Polsce firma, świadcząca e-usługi w zakresie zwrotu podatku za pracę za granicą. EuroTax jest częścią Grupy EFC S.A., której poszczególne spółki zajmują się obsługą finansową polskiej emigracji. Nasze usługi są w pełni profesjonalne, szybkie i skuteczne.
Dlaczego warto przystąpić do programu?
Naszą grupą docelową są osoby, które pracowały legalnie za granicą w: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech i USA - około 3,5 miliona Polaków jest potencjalnie zainteresowanych naszymi usługami. Dlatego umieszczenie naszych reklam może wygenerować wiele zgłoszeń oraz atrakcyjnych zysków dla Twojej firmy! Zapraszamy do współpracy!

W jaki sposób zarabiasz?
Wystarczy pobrać kody z jedną z naszych kreacji i umieścić w swoim serwisie. Jako nasz partner otrzymasz od 10 zł za każdy poprawnie wypełniony formularz kontaktu klienta z którym uda nam się skontaktować.
Jedyne co musisz zrobić to wysłać swoje zgłoszenie do programu afiliacyjnego EuroTax i czekać na akceptację, która powinna nastąpić w ciągu 48 godzin.

Zdarzenie (Akcja) podlegające rozliczeniu
prowizja za poprawnie wypełniony formularz rejestracyjny (po weryfikacji danych przez naszego klienta)

Warunki wynagradzania Wydawcy
Wydawca otrzyma prowizję za każdego unikalnego użytkownika, który za jego pośrednictwem wypełnił formularze rejestracyjny na stronie
http://www.euro-tax.pl/pl/formularz-kontaktowy

Czas emisji reklam
Program zachowuje ważność od 23 stycznia 2009 do odwołania. Kreacje będą emitowane za pomocą kodów emisji udostępnionych Afiliantom przez Afilo i mogą być aktualizowane automatycznie.

» Archiwum aktualności

2007-2021 © Afilo Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone