Aktualności

« Wróć do listy aktualności

Nowe twarze w Afilo

Sieć afiliacyjna Afilo powiększyła zespół o trzy nowe osoby. Dwie z nich wzmocniły Dział Affiliate odpowiadający za współpracę z witrynami, a trzecia dołączyła do działu technicznego.

Anna Saramak oraz Sylwia Chmielewska rozpoczęły pracę w dziale Affiliate, obydwie jako Junior Affiliate Specialist. Odpowiadają za współpracę z witrynami, które biorą udział w programach reklamowych prowadzonych przez Afilo i wsparcie tychże witryn w zakresie działań reklamowych. Będą też poszukiwać nowych serwisów, które mogłyby przyłączyć się do sieci partnerskiej.

Trzecią nową osobą w Afilo jest Paweł Klaus, który dołączył do działu technicznego jako programista. Wcześniej pracował w giełdowej spółce Point Group na takim samym stanowisku. Głównym zadaniem Pawła Klausa będzie projektowanie i przygotowanie aplikacji wspomagających zarządzanie i prowadzenie kampanii reklamowych.

„Sieć Wydawców rośnie dynamicznie i obliczam, że do końca roku będziemy mogli pochwalić się bardzo znacznym zasięgiem, co z pewnością przełoży się na zmaksymalizowanie zysku ze sprzedaży powierzchni reklamowej Wydawców.” – mówi Piotr Winiarz, Affiliate Director

» Archiwum aktualności

2007-2021 © Afilo Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone