Aktualności

« Wróć do listy aktualności

Kampania Świat Książki

ŚWIAT KSIĄŻKI


Zasady programu:


Klub Świat Książki to największy Klub czytelniczy w Polsce zrzeszający ponad 500.000 osób. Jako nasz partner otrzymasz wynagrodzenie za każdą osobę, która zapisze się do Klubu lub za przekierowanie unikalnego użytkownika na naszą stronę.

Klub Świat Książki powstał w kwietniu 1994 roku, należy do niego ponad 500 tysięcy członków i jest jednym z największych klubów czytelniczych w kraju. Jesteśmy na rynku wydawniczym od 13 lat! Klub stanowi część światowej potęgi, jaką jest koncern medialny Bertelsmann Group. Jesteśmy międzynarodową rodziną, która ma wspólną pasję - książki i muzykę.

Klub Świat Książki bardzo dynamicznie rozwija swoją działalność internetową. Nasz serwis internetowy i księgarnia "w jednym" ma już ponad 8 lat! Dzisiaj można u nas nie tylko kupić książki, ale i poznać ich fragmenty, obejrzeć zdjęcia, odsłuchać fragmenty mp3, można też przeczytać wywiad z lubianym autorem czy dopisać swoją recenzję. Do tej pory w internetowej księgarni zarejestrowało się około 150 tys. klientów, a miesięcznie notujemy ponad 500 tys. unikalnych odwiedzin.

Strona docelowa
http://www.zapiszsie.ksk.pl/new/new_promocja2.cgi/


Warunki wynagradzania Wydawcy
Prowizja za poprawnie wypełniony formularz.

Warunki wynagradzania Wydawcy od 14.03.2008
Prowizja za udane przekierowanie użytkownika na stronę klienta.
Udane przekierowania rozliczane są na podstawie leadów.

Czas emisji reklam
Program zachowuje ważność do odwołania

» Archiwum aktualności

2007-2021 © Afilo Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone