Aktualności

« Wróć do listy aktualności

DirectTrack w sieci Afilo

  Sieć afiliacyjna Afilo zakończyła wdrażanie systemu DirectTrack, który uznawany jest za jedną z  najlepszych na świecie platform do obsługi programów partnerskich online. Tym samym wszystkie programy i kampanie realizowane przez Afilo będą oparte o DirectTrack. 


 System DirectTrack używany jest w ponad 250 sieciach afiliacyjnych na całym świecie i uznaje się go za jedno z najlepszych rozwiązań w tym zakresie.  Platforma oprócz standardowych możliwości ad serwerowych, czyli umożliwiających emisję różnych form reklam w Internecie, posiada również rozbudowaną część dotyczącą działań afiliacyjnych. Działań, które są rozliczane za dany efekt, czyli wykonaną czynność (CPA – z ang. cost per action) jak na przykład rejestracja użytkownika w banku, założenia konta, kupna książki czy wypełnienia ankiety.

 Dzięki zastosowaniu DirectTrack reklamodawcy korzystający z usług Afilo mogą łatwo zarządzać wszystkimi działaniami i prowadzonymi kampaniami, otrzymują potężne narzędzie analityczno-raportujące oraz bezpieczeństwo polegające między innymi na eliminowaniu nieautoryzowanych działań. Klienci w prosty sposób mogą zwiększyć atrakcyjność swoich produktów w kampaniach odbywających się w modelu CPA, za odsłony w modelach pay per click, pay per lead czy pay per sale.  

Dla witryn (wydawców) użycie DirectTrack to przede wszystkim prosty i intuicyjny interfejs do zarządzania kampaniami reklamowymi na swoich witrynach. Wydawcy zyskują możliwość wyboru różnych form reklam od różnych reklamodawców lub stworzenia tzw. pul reklam. Dodatkowym plusem są rozbudowane możliwości śledzenia statystyk oraz raportowania.

 Jesteśmy przekonani, że wybór Afilo na partnera wygeneruje Państwu pożądany efekt. Dla reklamodawców to współpraca z graczem o bogatej ofercie usług i nowoczesnej platformie informatycznej, dla witryn nowe możliwości zarobku oraz zwiększenia atrakcyjności swojej witryny. – mówi Piotr Winiarz, Affiliate Director firmy Afilo.

» Archiwum aktualności

2007-2021 © Afilo Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone