Aktualności

« Wróć do listy aktualności

Kampania Sma Przypomnienie

Zasady programu
Zamów bezpłatne przypomnienie SMS i wygraj wspaniałą nagrodę - Samochdowy 7-calowy kolorowy monitor LCD Przegapienie terminu wykonania badania technicznego samochodu czy brak ważnego OC oznaczają kłopoty i niepotrzebny stres. By taka sytuacja nigdy Cię nie zaskoczyła, zamów bezpłatne przypomnienie SMS o końcu ważności badania technicznego i polisy OC. Dzięki niemu na czas użytkownicy którzy wypełnią formularz kontaktowy otrzymają przypomnienie SMS-em oraz na adres e-mail o dopełnieniu koniecznych formalności. Bezpłatne przypomnienie SMS zostanie wysłane na podany numer telefonu oraz adres e-mail na 7 dni przed terminem badania technicznego i na 21 dni przed końcem polisy OC. Dzięki temu nie tylko nie zapomnisz o niezbędnych formalnościach, ale także będziesz mieć dość czasu, by je zaplanować – nic nie zaskoczy Cię w ostatniej chwili, burząc porządek dnia.

Wydawco! Promuj wraz z nami program SMS przypomnienie

Proponujemy przyłączenie się do programu SMS przypomnienie
Program odbywać się będzie w modelu CPL - wydawca otrzyma wynagrodzenie za każdy poprawnie wypełniony formularz zweryfikowany przez klienta kryteria walidacji leadów:
- weryfikowany telefonicznie na podstawie podanego w formularzu numer telefonu komórkowego,
- W trakcie rozmowy weryfikujemy poprawność danych osobowych (imię, nazwisko) i czy osoba dokonała rejestracji w usłudze SMS przypomnienie.


Strona docelowa
http://www.smsprzypomnienie.pl/

Model rozliczeniowy
CPL

Warunki wynagradzania Wydawcy
Wydawca otrzyma prowizję za każdy poprawnie wypełniony formularz

Czas emisji reklam
Kampania trwa od 05.10.2011 do 05.11.2011 (lub do wyczerpania zakładanej puli akcji)

Kampania skierowana do witryn z kategorii:
Wszystkie kategorie


Klient zastrzega sobie prawo do ostatecznej akceptacji witryn.

» Archiwum aktualności

2007-2017 © Afilo Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone